Herbarz biskupów płockich

Awatar użytkownika
bobola
Stowarzyszenie
Posty: 2465
Rejestracja: sob lis 14, 2009 11:30 am
Lokalizacja: Płock

Herbarz biskupów płockich

Postautor: bobola » ndz maja 11, 2014 11:33 am

W Bibliotece Tradytora, od blisko 2 lat, jest dostępny do poczytania jedyny egzemplarz HERBARZA BISKUPÓW PŁOCKICH mojego autorstwa. http://www.tradytor.pl/biblioteka/herbarz
Nie wiem ilu czytelników odnalazło Bibliotekę na Stronie głównej Tradytora (brak licznika), dlatego reklamuję to niszowe wydawnictwo na stronie Tradytora, bo tutaj można: komentować, dyskutować, krytykować itp. :ok:

PS. Prośba do admina aby odwiedził Bibliotekę, bo wyświetla się komunikat, że w Google czegoś brakuje :extra_saywha:
Załączniki
pic-61229-32-tr.herbarz bp.Płock.jpg
pic-61229-32-tr.herbarz bp.Płock.jpg (84.21 KiB) Przejrzano 3408 razy
Awatar użytkownika
Nieostatni
Posty: 645
Rejestracja: pt wrz 24, 2010 10:49 pm
Lokalizacja: W-wa (rzut beretem)

Re: Herbarz biskupów płockich

Postautor: Nieostatni » pn maja 12, 2014 10:37 am

Andrzeju!
Moje gratulacje, stworzyłeś wspaniałą pomoc, właściwie dzieło - Przewodnik po heraldycznym fryzie płockiej katedry, który pozwala turyście pogłębić wiedzę o katedrze, ale stanowi także swoistą lekcję, lekcję ponad dziewięciowiekowej historii diecezji płockiej .
Kościół, diecezja szczyci się z dostojnego zabytku, który emanuje z każdego zakamarka wonią kadzidła i szeptem historii.
Miasto dumne jest z wspaniałej budowli na wiślanej skarpie, będącej charakterystyczną wizytówką Płocka, pełniącego przecież w przeszłości stolicę Królestwa.
Tradytor i my Tradytorowcy jesteśmy zaszczyceni Twoim towarzystwem. Chciało by się rzec, zrobiłeś to - Ku chwale Ojczyzny!
Dziękuje.
PS. Wstyd mi, przeoczyłem ten temat na Forum

Nieostatni
Awatar użytkownika
bobola
Stowarzyszenie
Posty: 2465
Rejestracja: sob lis 14, 2009 11:30 am
Lokalizacja: Płock

Re: Herbarz biskupów płockich

Postautor: bobola » pn maja 12, 2014 12:40 pm

Admin TT odwiedził Bibliotekę i wszystko działa :!: Pańskie oko konia tuczy. :brawo: Dziękuję :)

Nieostatniemu nisko się kłaniam, dziękując za pochwały :radocha:
Turyści nie pogłębią wiedzy o katedrze, bo katedra nie dysponowała środkami na wydanie przewodnika drukiem bo rentowna cena mogła odstraszyć turystów. Sponsorów nie znalazłem :(

Wróć do „Genealogia i heraldyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości