Drodzy użytkownicy. Docierają do nas zgłoszenia o trudnościach w logowaniu do forum. Dotyczy to niektórych użytkowników, a może być spowodowane awarią z którą jakiś czas temu mieliśmy do czynienia.
Jeśli nie możesz zalogować się na swoje konto, prosimy o informację na adres: logowanie@tradytor.pl - niezbędne może być zresetowanie hasła, w którym pomożemy. Pozdrawiamy.

Dziwne znaki na ścianie w kompleksie Rzeczka

Awatar użytkownika
bohun_2011

Dziwne znaki na ścianie w kompleksie Rzeczka

Postautor: bohun_2011 » sob kwie 20, 2019 9:21 am

Witam, pod koniec tamtego roku odwiedziłem między innymi kompleks rzeczka, w jednym z pomieszczeń fortyfikacji na suficie został naniesiony taki znak przez osoby które budowały ten kompleks. Więc z tego tytułu mam pytanie czy ktoś wie co oznacza ten znak z symboli. Być może jest on jakąś wskazówką
Załączniki
IMG_20181029_115148.jpg
IMG_20181029_115148.jpg (1.62 MiB) Przejrzano 338 razy
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
.
Czaro

Re: Dziwne znaki na ścianie w kompleksie Rzeczka

Postautor: Czaro » czw maja 02, 2019 11:56 pm

Jako, że podpisujesz się "bohun" to powinieneś znać "herb" Ukrainy... :)
:rower:
Awatar użytkownika
bohun_2011

Postautor: bohun_2011 » pt maja 03, 2019 8:24 pm

Kolego twe mądre słowa naprawdę naprowadziły mnie na prawidłowy tor i uświadomiły mnie co to są za znaki, naprawdę musisz być mądrym człowiekiem a twa inteligencja sięga zenitu. No ale nie po tworzyłem ten post, autor tych znaków moim zdaniem nie bez znaczenia umieścił je w takiej kolejności i muszą one coś nam wskazywać lub mówić o czymś czego w chwili obecnej nie wiemy
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
.
Czaro

Postautor: Czaro » ndz maja 05, 2019 1:49 am

Oczywiście, każde "HWDP" namalowane na bloku mieszkalnym nam coś mówi (podobnie jak "JP 100%")... Myślę, że z tymi "znakami" jest podobnie i tyle w temacie... P.S. Jakiś Ukrainiec wprawiał się w "znakach" najpierw walnął tryzuba, który mu słabo wyszedł, później walnął swastykę, ale nie miał pewności, którą używają Niemcy, czy prawoskrętną, czy lewoskrętną, a na koniec poprawił "tryzubem", który mu wyszedł, a jako, że był to Ukrainiec, to "tryzub" jest największy... To tyle z psychologii (tylko przez rok miałem ją na studiach, to mogę się mylić)...
Awatar użytkownika
bohun_2011

Postautor: bohun_2011 » ndz maja 05, 2019 8:02 am

Szanowny kolego sam to zaczołeś i nie unoś się, nie takie mądre głowy jak twoja pracowały nad rozszyfrowaniem tej zagadki. Sposób umieszczenia znaków nie jest przypadkowy i wskazuje nam coś co zostało ukryte przez Niemców, po części to ta symbolika być możliwe została rozszyfrowana bo na jego wysokości zostało odkryte pomieszczenie a za nim jest drugie tylko nie wiadomo jakich rozmiarów bo jest ono zalane całkowicie wodą. A jeżeli już chodzi o sposób wykonania i że tam jakiemuś Ukraińcowi nie wyszło nie wiedział, to przez wzgląd na tamte lata powinieneś uszanować tych ludzi którzy w nieludzkich warunkach tam pracowali. A jak nie możesz sobie wyobrazić jakie to były warunki to pojedź sobie do kompleksu Riese.
.
Czaro

Postautor: Czaro » czw maja 09, 2019 12:27 am

bohun_2011 pisze:
ndz maja 05, 2019 8:02 am
Szanowny kolego sam to zaczołeś i nie unoś się, nie takie mądre głowy jak twoja pracowały nad rozszyfrowaniem tej zagadki. Sposób umieszczenia znaków nie jest przypadkowy i wskazuje nam coś co zostało ukryte przez Niemców, po części to ta symbolika być możliwe została rozszyfrowana bo na jego wysokości zostało odkryte pomieszczenie a za nim jest drugie tylko nie wiadomo jakich rozmiarów bo jest ono zalane całkowicie wodą. A jeżeli już chodzi o sposób wykonania i że tam jakiemuś Ukraińcowi nie wyszło nie wiedział, to przez wzgląd na tamte lata powinieneś uszanować tych ludzi którzy w nieludzkich warunkach tam pracowali. A jak nie możesz sobie wyobrazić jakie to były warunki to pojedź sobie do kompleksu Riese.
Oooo Panie... To ja już tu widzę większe arkana wtajemniczenia... Ja niczego nie zacząłem (jak już to zacząłeś... takie tam polskiego języka meandry, to tak do sztambucha). Ja tylko opisałem przedstawioną przez Ciebie rzeczywistość w sposób jaki ja ją widzę (interpretuję). Pojęcia nie miałem, że założyłeś wątek (temat) z tezą i wiedzą, którą Ty masz, a oczekujesz od komentatorów, aby wiedzieli to co Ty, lub więcej... Chyba to nieładnie z Twojej strony... Poprosiłeś o interpretację znaków, to ją zrobiłem, bez doszukiwania się drugiego dna (o którego istnieniu zdaję się Ty wiesz). Ja osobiście w życiu często wyznaję zasadę ekonomii myślenia (czasami zwaną brzytwą Ockhama )... Po co dodawać, mnożyć byty, skoro rozwiązanie może być proste...?
Awatar użytkownika
bohun_2011

Postautor: bohun_2011 » sob maja 11, 2019 10:11 am

Szanowny kolego rozwiązanie zagadki tych symboli nie jest takie proste, to że Pan Wołoszański podjął się próby rozwiązania tej zagadki to wielki szacunek dla tego Pana, ale skończyło się tylko to dwoma lub trzema odwiertami, na chwilę obecną wiemy że jest tam jakieś pomieszczenie lecz jeszcze nie wiemy jakie to jest pomieszczenie i co ono może skrywać, sama zagadka znaczenia tych a konkretnie układu tych symboli jest nie rozwiązana. Jak dobrze wiesz symbole a chodzi mi konkretnie o swastyki oznaczają różne rzeczy. Autor lub autorzy znaków moim zdaniem coś chcieli przekazać nam. I dla tego ten wątek został założony prze zemnie, nawet powiem więcej na prośbę jednej z osób wchodzących w skład osób zarządzających tym kompleksem. Ale widzę że kolega ma swój pogląd na ten temat i nie może uszanować historii oraz ludzi którzy w tak trudnych warunkach budowali ten kompleks. Pozdrawiam.
.
Czaro

Postautor: Czaro » sob maja 18, 2019 3:56 am

bohun_2011 pisze:
sob maja 11, 2019 10:11 am
Szanowny kolego rozwiązanie zagadki tych symboli nie jest takie proste, to że Pan Wołoszański podjął się próby rozwiązania tej zagadki to wielki szacunek dla tego Pana, ale skończyło się tylko to dwoma lub trzema odwiertami, na chwilę obecną wiemy że jest tam jakieś pomieszczenie lecz jeszcze nie wiemy jakie to jest pomieszczenie i co ono może skrywać, sama zagadka znaczenia tych a konkretnie układu tych symboli jest nie rozwiązana. Jak dobrze wiesz symbole a chodzi mi konkretnie o swastyki oznaczają różne rzeczy. Autor lub autorzy znaków moim zdaniem coś chcieli przekazać nam. I dla tego ten wątek został założony prze zemnie, nawet powiem więcej na prośbę jednej z osób wchodzących w skład osób zarządzających tym kompleksem. Ale widzę że kolega ma swój pogląd na ten temat i nie może uszanować historii oraz ludzi którzy w tak trudnych warunkach budowali ten kompleks. Pozdrawiam.
Tak, że tego... Jak to onegdaj ludzie na wsiach gadali... Ja o niebie, Ty o chlebie... albo odwrotnie... zanim zaczniemy jakąkolwiek dalszą polemikę (choć trudno nazwać to polemiką) to może taki prosty test (tak, żeby wykluczyć sztuczną inteligencję tzn. bota, który czasami odpowiada nie na temat). Cegła waży kilo i pół cegły. Ile waży cegła ?
Awatar użytkownika
bohun_2011

Postautor: bohun_2011 » sob maja 18, 2019 8:12 am

Napiszę wprost, choć nie jest to forum do udowadniania sobie kto jest mądrzejszy, być może jesteś inteligentny ale chyba tylko tak myślisz. Choć nie lubisz narodu ukraińskiego no cóż to jest twój problem, i zakończ tą swą polemikę, na innych forach jakoś użytkownicy podjęli ten sam temat a ty swoje wywody pozdrawiam
.
Czaro

Postautor: Czaro » ndz maja 19, 2019 5:40 am

bohun_2011 pisze:
sob maja 18, 2019 8:12 am
Napiszę wprost, choć nie jest to forum do udowadniania sobie kto jest mądrzejszy, być może jesteś inteligentny ale chyba tylko tak myślisz. Choć nie lubisz narodu ukraińskiego no cóż to jest twój problem, i zakończ tą swą polemikę, na innych forach jakoś użytkownicy podjęli ten sam temat a ty swoje wywody pozdrawiam
Człowieku właśnie się zdemaskowałeś... Ty nie rozumiesz języka polskiego. Ruski, ukraiński agent ? Nie rozumiesz co się do "Ciebie pisze", nie potrafisz odpisać sensownie... Człowieku weź sobie swojego tryzuba w <font color='red'>[#$%%^&]</font> wsadź i baw się dobrze... Uwierz mi, że te wasze ukraińskie resentymenty nas Polaków średnio obchodzą, Lwowa nie będziemy odbijać (póki co), a Przemyśla nie oddamy (bo nikt z dzisiejszych mieszkańców tego miasta nie chce mieszkać na Ukrainie)... I nie, nie myślę, że jestem inteligentniejszy od Ciebie, po Twoich wypocinach ja to wiem. Tak więc drogi ukraiński kmiocie spadaj... bez odbioru.
Awatar użytkownika
bohun_2011

Postautor: bohun_2011 » ndz maja 19, 2019 9:23 am

Kolego widzę że nie rozumiesz co do ciebie się pisze, sam jesteś kmiotem. Bo ja jestem rodowitym Polakiem z krwi i kości, moi przodkowie walczyli w powstaniach o wolność polski, dziadek zginął w obozie koncentracyjnym a ojciec brał czynny udział w walkach w trakcie II wojny światowej. Twoja inteligencja oraz przekonania osiągnęły dno i już chyba się nie nawrócisz nacjonalistyczny kmiocie, i tyle z moje strony, żyj w swoich przekonaniach na tym zadupiu gdzie mieszkasz i ciesz się że chociaż masz internet :lol2: :lol2: :lol2:
.
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Kontakt:

Postautor: UBOOT » pn maja 20, 2019 5:35 pm

Panowie,
dość wrzucania sobie nawzajem. Nie umiecie dyskutować to piszcie sobie na PW.

Teraz zamykam, a za kilka dni usunę temat.

Wróć do „Kompleks Riese”