Wiączyń dziwne opowieści i legendy

Awatar użytkownika
foxo2
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 24, 2009 9:43 pm
Lokalizacja: Łódź

Wiączyń dziwne opowieści i legendy

Postautor: foxo2 » sob gru 26, 2009 12:35 pm

Co do dużego bunkra niemieckiego którego muszę się przyznać szukałem prawie po całym lesie, niestety nie znalazłem dowodów na istnienie takiego obiektu a informacje które posiadałem w pewnej części zostały wymyślone przez żartownisiów. Jednak niewykluczone że coś tam było, ponieważ w 1999 roku ktoś mi mówił o jakimś sporym obiekcie w lesie wiączyńskim. Nie wiem z czego wzieła się ta legenda za którą ganiałem ponad 2 lata wiem napewno że krążyła wiele lat wcześniej. Teraz kolejna dziwna opowieść dotycząca Wiączynia, podobno pod lasem przebiegają tunele!!! opowiadał mi o tym były wojskowy. Można było tymi tunelami od pól dostać się do lasu i w tym może być troche prawdy bo znalazłem w lesie 2 prawdopodobnie wejścia ceglane do tych tuneli są zasypane i nie mogę potwierdzić czy to są wejścia czy coś innego. Gdyby ktoś coś słyszał o Wiączyniu może się podzielić swoją wiedzą może uda się ustalić pewne fakty.
Awatar użytkownika
Margos
Posty: 330
Rejestracja: pn mar 16, 2009 10:56 am
Lokalizacja: Łódź,Staňkov (okres Domažlice) Czech Republic

Re: Wiączyń dziwne opowieści i legendy

Postautor: Margos » sob gru 26, 2009 1:56 pm

Poproszę o namiary na jakieś informacje dotyczące tych tuneli, bo po przekopaniu internetu i dostępnych mi innych źródeł nic nie znalazłem. Powiem więcej , ostatnio miałem okazję rozmawiać z osobą która urodziła się w tamtych okolicach i wychowała się tam, niestety jedyna reakcja jej, na moje opowieści o tym co piszesz były wybauszone ze zdziwienia oczy.Chętnie obejrzę te wejścia do tych "tuneli" i z przyjemnością spotkam się z osobą która przekazała Ci te informacje.
Obrazek

Wróć do „Legendy, mity, opowieści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość