Odyseja Historyczna" Kutno 20-22 lipiec 2012
: pn lut 13, 2012 10:33 am
Zlot Grup Rekonstrukcji Historycznych "Odyseja Historyczna Rozdział III" Kutno Leszczynek 2012, odbędzie się w dniach 20-22 lipca 2012r.
http://www.odysejahistoryczna.org.pl/index.php
Miejsce zlotu
http://www.odysejahistoryczna.org.pl/dojazd.php
Lista grup, które zgłosiły swój akces w tegorocznym zlocie:
1. Czarna Rota
2. GRH Weichsel
3. Signum Temporis
4. 14 Pułk Strzelców Syberyjskich
5. Tanngniost Tanngrisnir
6. GRH 63 Pułku Piechoty
7. Drużyna Słowian i Wikingów "Ulfbjornsfelag"
8. Klub Miłośników Historii Warszawa
9. Grupa Historyczna „Hakownica”
10. Planszowe i plenerowe gry historyczne
11. Eisen Ruoth
12. Towarzystwo Historyczne 8 Pułku Piechoty Legionów
13. GRH Artyleria
14. SRH Wrzesień 39
15. Stowarzyszenie Miłośników Pojazdów Militarnych
16. Zamojskie Bractwo Rycerskie
17. GRH Kavkaz
18. Towarzystwo Historyczne Rok 1920
19. Kampfgruppe Edelweiss
20. Kampfgruppe Adler
21. GRH Pro Antica - Legio XIIII Gemina Martia Victrix
22. GHR "Das Reich"
23. Słowiańska Łódź Bojowa "Dobrosława"
24. Grupa rekonstrukcyjna PERKUNAS
25. Walhalla Inscenizacje Historyczne
26. Normandia 44
27. Bractwo Rycerskie Joannitów Strzegomskich
28. Drużyna Wojów Słowiańskich Chąsa
29. Korpus Artylerii Najemnej
30. Grupa Rekonstrukcji Historycznej - Klan Tygrysa
31. SRH Policja Woj. Śląskiego 1922-1939
32. FABRYKA HISTORII
33. Łużycka Drużyna Łucznicza
34. GRH BUSKO FLAK Abteilung
35. 36 Pułk Piechoty Legii Akademickie
36. KONTYNGENT BRYTYJSKI- BRITISH FORCES IN POLAND
37. Grupa Rekonstrukcji Historycznej WIKING
38. Stowarzyszenie KOLOVRAT
39. Osada Słowiańska wczesnego średniowieczna NAWIA
40. Stowarzyszenie Szwadron Ziemi Radomskiej - Pododdział kolarzy Wojska Polskiego
41. Powstaniec Śląski
http://www.odysejahistoryczna.org.pl/index.php
Miejsce zlotu
http://www.odysejahistoryczna.org.pl/dojazd.php
Lista grup, które zgłosiły swój akces w tegorocznym zlocie:
1. Czarna Rota
2. GRH Weichsel
3. Signum Temporis
4. 14 Pułk Strzelców Syberyjskich
5. Tanngniost Tanngrisnir
6. GRH 63 Pułku Piechoty
7. Drużyna Słowian i Wikingów "Ulfbjornsfelag"
8. Klub Miłośników Historii Warszawa
9. Grupa Historyczna „Hakownica”
10. Planszowe i plenerowe gry historyczne
11. Eisen Ruoth
12. Towarzystwo Historyczne 8 Pułku Piechoty Legionów
13. GRH Artyleria
14. SRH Wrzesień 39
15. Stowarzyszenie Miłośników Pojazdów Militarnych
16. Zamojskie Bractwo Rycerskie
17. GRH Kavkaz
18. Towarzystwo Historyczne Rok 1920
19. Kampfgruppe Edelweiss
20. Kampfgruppe Adler
21. GRH Pro Antica - Legio XIIII Gemina Martia Victrix
22. GHR "Das Reich"
23. Słowiańska Łódź Bojowa "Dobrosława"
24. Grupa rekonstrukcyjna PERKUNAS
25. Walhalla Inscenizacje Historyczne
26. Normandia 44
27. Bractwo Rycerskie Joannitów Strzegomskich
28. Drużyna Wojów Słowiańskich Chąsa
29. Korpus Artylerii Najemnej
30. Grupa Rekonstrukcji Historycznej - Klan Tygrysa
31. SRH Policja Woj. Śląskiego 1922-1939
32. FABRYKA HISTORII
33. Łużycka Drużyna Łucznicza
34. GRH BUSKO FLAK Abteilung
35. 36 Pułk Piechoty Legii Akademickie
36. KONTYNGENT BRYTYJSKI- BRITISH FORCES IN POLAND
37. Grupa Rekonstrukcji Historycznej WIKING
38. Stowarzyszenie KOLOVRAT
39. Osada Słowiańska wczesnego średniowieczna NAWIA
40. Stowarzyszenie Szwadron Ziemi Radomskiej - Pododdział kolarzy Wojska Polskiego
41. Powstaniec Śląski