Zaproszenie do współpracy

Bieżąca działalność stowarzyszenia
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1374
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Zaproszenie do współpracy

Postautor: UBOOT » sob wrz 18, 2010 3:06 pm

Dziś przy okazji zwiedzania młyna w Radziwiu poznałem Pana Bogusława Osieckiego z Towarzystwa Miłośników Radziwia. Pan Bogusław opowiedział mi o działalności ich organizacji a przy okazji wypowiedział się dobrze o nas (poznał nas na Jarmarku). Przedstawił mnie dziennikarzowi GW który wypytał się o miłość do młynów i moją pasję. Nie omieszkałem powiedzieć że to miłość i pasję realizuję wraz z przyjaciółmi z STW Tradytor z Płocka.

Pan Bogusław dał mi wizytówkę, a ja jemu. Powiedział, że miło by podziałać może przy różnych projektach razem. Jutro jako początek współpracy będę chciał jechać do młyna i mu pomóc. Jeśli jesteście chętni to zapraszam 10.00 przed młynem.
Załączniki
DSCF8019.jpg
DSCF8019.jpg (63.44 KiB) Przejrzano 2806 razy
DSCF7794.jpg
DSCF7794.jpg (84.29 KiB) Przejrzano 2806 razy
Awatar użytkownika
gruzin85
Moderator lokalny
Posty: 276
Rejestracja: pt lis 06, 2009 8:57 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zaproszenie do współpracy

Postautor: gruzin85 » śr wrz 29, 2010 3:29 pm

Naprawdę super taka wspólna inicjatywa-współpraca w różnych przedsięwzięciach, szkoda, że mieszkam tak daleko :|
Kompanja Brus >>> Kocham Polskę! Kochaj ją i Ty! :-)
Awatar użytkownika
mlody
Posty: 30
Rejestracja: pn sty 25, 2010 8:34 pm
Lokalizacja: Płock

Re: Zaproszenie do współpracy

Postautor: mlody » śr wrz 29, 2010 8:11 pm

Skoro już jesteśmy przy młynie na radziwiu etc to w najnowszym numerze "Sygnałów Płockich" na fotografii możemy zobaczyć właśnie Michała, który to oprowadza zaciekawionych eksploratorów. (Odsyłam do sygnałów www.ump.pl)

Wróć do „Stowarzyszenie TRADYTOR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości