Strona 1 z 1

Wniosek o nadanie nazwy ulicy im. Tadzia Jeziorowskiego

: wt wrz 28, 2010 7:03 pm
autor: UBOOT
W dniu dzisiejszym Radny Tomasz Maliszewski na wniosek naszego stowarzyszenia złożył interpelację o nadanie jednej z nazwy ulicy lub skweru imieniem harcerza Tadzia Jeziorowskiego. Poniżej przedstawiam treść naszego pisma które zostało dołączone do interpelacji. Miejmy nadzieje że władze miasta przychylą się do naszego wniosku. Jednak jeżeli nasza propozycja nie znajdzie uznania u naszych władz, rozpoczniemy zbieranie podpisów pod wnioskiem obywatelskim.

Re: Wniosek o nadanie nazwy ulicy im. Tadzia Jeziorowskiego

: czw wrz 30, 2010 9:30 pm
autor: adiutant
Cenna inicjatywa, godna wspierania :!:
Dlaczego o tym nie wiedziałem wcześniej :?:
Pewno znów się zagapiłem :?:

Re: Wniosek o nadanie nazwy ulicy im. Tadzia Jeziorowskiego

: ndz paź 03, 2010 4:04 pm
autor: UBOOT
Interpelacja -> http://bip.ump.pl/?show_cat=JSTdZIt7
Czekamy na odpowiedz.

Re: Wniosek o nadanie nazwy ulicy im. Tadzia Jeziorowskiego

: śr paź 13, 2010 5:34 pm
autor: UBOOT
Nadeszła odpowiedz. Niestety musimy ponownie zwrócić się do miasta o znalezienie nowej, adekwatnej do zasług lokalizacji. Miasto kiedyś zaproponowało nazwanie ulicy im harcerza Tadzia Jeziorowskiego małej wewnątrz osiedlowej uliczki (która jest bardzie łącznikiem niż ulica). Osobiście był bym zdziwiony jeśli rodzina przyjęła by taką lokalizację.
Oczywiście Radny Maliszewski na najbliższej sesji Rady Miasta złoży wniosek o nadanie odpowiedniej ulicy imieniem naszego małego bohatera. Prośba o przykłady jakiś (ostatnio nadanych) dziwnych nazw ulic, które można by przytoczyć w interpelacji.