Sierpeckie obchody 690-lecia lokacji miasta

Bieżąca działalność stowarzyszenia
Awatar użytkownika
Thomas
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1510
Rejestracja: wt gru 01, 2009 8:40 pm
Kontakt:

Sierpeckie obchody 690-lecia lokacji miasta

Postautor: Thomas » ndz kwie 01, 2012 7:55 pm

Informuję, że zgodnie z postanowieniami Zarządu, Stowarzyszenie Tradytor weźmie udział w obchodach 690-lecia lokacji miasta Sierpca.
Główne uroczystości będą miały miejsce, w niedzielę, 13 maja 2012.
690lecie.jpg
690lecie.jpg (74.91 KiB) Przejrzano 3796 razy
Chętnych do pomocy przy stoisku wystawowym (wspólnym dla Tradytora i Grupy "Ultima Thule" z Sierpca), oraz wcielenia się w rolę rekonstruktorów Powstańców Listopadowych zapraszam do zgłaszania akcesu, do połowy kwietnia.

W tym czasie również (od pierwszego weekendu po świętach Wielkiej Nocy), będą miały w weekendy miejsce nagrania do filmu, w którym wraz z Michałem vel UBOOTem, oraz Studiem TU, młodzież z "Ultima Thule" z Sierpca, oraz chętni statyści z Tradytora będą mieli okazję wcielić się w średniowiecznych mieszkańców Sierpca i brać udział w odtwarzanych wydarzeniach, które miały miejsce w Sierpcu w 1483 roku. Film będzie wyświetlany podczas obchodów, w nowo otwartym Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

Serdecznie zapraszam!
Awatar użytkownika
tete
Administrator - Stowarzyszenie
Posty: 760
Rejestracja: pt mar 13, 2009 10:37 am
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: Sierpeckie obchody 690-lecia lokacji miasta

Postautor: tete » czw maja 10, 2012 8:57 pm

Sprawa ważna i pilna: ponieważ pierwiastkowały mi się terminy :jackas: i okazuje się że w najbliższą niedzielę mam w rodzinie uroczystość I komunii, nie będę mógł tak jak obiecałem Tomkowi być w Sierpcu. Serdeczna prośba do tych którzy dysponują wolnym terminem aby wspomogli Thomasa. Chętnych proszę o zgłoszenie się w tym wątku. :pomocy:
Być rządzonym oznacza, pod pretekstem dbałości o dobro ogółu być zmuszanym do płacenia
Być rządzonym oznacza być uciskanym okradanym, oszukiwanym, drenowanym, represjonowanym
Taka jest władza, taka jest jej sprawiedliwość,
Taka jest władza, taka jest jej moralność.

(c) SS20 aka Dezerter
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacek&Agatka
Stowarzyszenie
Posty: 670
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 8:21 pm

Re: Sierpeckie obchody 690-lecia lokacji miasta

Postautor: Jacek&Agatka » pt maja 11, 2012 2:06 pm

jeśli uda mi się omknąć zjazd w niedzielę, to oczywiście postoję obok Tomka :D. Powinnyśmy dać radę, chociaż na troszkę.
AGATA
Awatar użytkownika
bobola
Stowarzyszenie
Posty: 2465
Rejestracja: sob lis 14, 2009 11:30 am
Lokalizacja: Płock

Re: Sierpeckie obchody 690-lecia lokacji miasta

Postautor: bobola » śr maja 16, 2012 5:35 pm

No i po obchodach. Można prosić o podzielenie się wrażeniami :?:
Awatar użytkownika
Thomas
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1510
Rejestracja: wt gru 01, 2009 8:40 pm
Kontakt:

Re: Sierpeckie obchody 690-lecia lokacji miasta

Postautor: Thomas » wt maja 29, 2012 8:12 am

viewtopic.php?f=76&t=4099 Film, któreśmy kręcili, doczekał się 13 V 2012 swojej prapremiery.

O niej, tu - http://www.sierpc.com.pl/news-news-1193 ... -05-2012-r

Oraz w ostatnim Gościu Niedzielnym: (z 27 V)
GN_21_27-V-2012, s.VI[GPło] - tr.jpg
GN_21_27-V-2012, s.VI[GPło] - tr.jpg (512.09 KiB) Przejrzano 3723 razy
Tyle mogę ze swej strony. Są rozmowy o kolejnej projekcji, tym razem już w samym Sanktuarium, ale jak się potoczą losy tego przedsięwzięcia - się okaże. :)

Wróć do „Stowarzyszenie TRADYTOR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości