Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Bieżąca działalność stowarzyszenia
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1332
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: UBOOT » czw mar 21, 2013 10:40 pm

list-w-butelce.jpg
Tradytorzy,
nasze stowarzyszenie zostało koordynatorem projektu ,,List w butelce" w Płocku. Poniżej Artur Michalski (pomysłodawca i realizator akcji) opisuje cały projekt.

Z naszej strony musimy rozesłać zaproszenia do przedstawicieli miasta, mediów oraz wypromować akcję wśród samych mieszkańców Płocka i okolic. Na koniec (08.04.2013 o godz. 08.30) trzeba być na miejscu i przekazać Arturowi listy (od zainteresowanych) do butelki. Poniżej kilka fotek które otrzymałem od Artura. Promocję akcji na FB i NK proponuję rozpocząć od weekendu. Zaproszenia roześlę w następnym tygodniu. Potrzeba również namówić różne organizacje i szkoły do napisania ,,Listu". Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na PW lun komórkę.
Pzdr Michał
7.aArtur_M._w_okolicach_Warszawy.JPG
LIST W BUTELCE(3.IV-12.IV) – spływ kajakowy z Krakowa do Gdańska, promujący Wyprawę ‘W poszukiwaniu MOCY’ – kajakowy wyprawa Wisłą dla osób niepełnosprawnych (lipiec 2013)
Już 3.IV w Krakowie rozpocznie się kajakowy spływ Artura Michalskiego połączony z akcją „LIST W BUTELCE’, promującą niezwykłą Wyprawę. Kajakową wyprawę dla osób niepełnosprawnych ‘W poszukiwaniu MOCY’.
Artur płynąc w swoim kajaku przez całą Polskę od Krakowa po Gdańsk będzie zbierał do butelki listy, przesłania i wiadomości. Każdy w niekonwencjonalny sposób może przekazać światu swoje własne przesłanie lub też po prostu pozdrowić swoich znajomych za morzem. Kajakarz umieści w butelce również swoje przesłanie, związane z Wyprawą ‘W poszukiwaniu MOCY’. Zapoznajcie się z nim:
„Witaj nieznajomy znalazco naszego LISTU W BUTELCE. Pozdrawiamy Ciebie z Polski, leżącej nad piękną rzeką Wisłą wpadającą do Bałtyku! Życzymy Tobie również siły do realizacji własnych marzeń! Jesteśmy przekonani, że każdy niezależnie od własnych ograniczeń może odnaleźć w sobie MOC, która będzie pomagać w dążeniu do życia w pełni. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zechcesz dołączyć swoje przesłanie do tego LISTU i pozwolisz mu odnaleźć drogę do naszych PRZYJACIÓŁ – tych znanych ale i nieznajomych również. DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY!” http://www.facebook.com/events/20469142 ... ext=create
Ten niezwykły list wraz z wieloma pozostałymi zebranymi w BUTELCE zostanie wysłany w świat u kresu podróży. Na Bałtyku. Kajakarzowi pomoże w tym Artur Labudda. Znany podróżnik ale również i kajakarz pomimo barier, nurek i sternik motorowodny. Dużą łodzią motorową dotrą na pełne morze. Tam morskie prądy zaopiekują się LISTEM W BUTELCE i pozwolą przesłaniu dalej wędrować w świat.

(fot. Artur Michalski podczas spływu Kraków-Warszawa i akcji zbierania pieniędzy na protezę rocznego Jasia Szopy - podopiecznego Fundacji Poza Horyzonty, Kraków 31.03.2012)
Jak będzie wyglądać sama wyprawa ‘W poszukiwaniu MOCY”? Jej organizatorem jest Fundacja Promocji Rekreacji KiM, specjalizująca się właśnie w promowaniu kajakarstwa, jako formy rekreacji dostępnej dla każdego. Sama Wyprawa odbędzie się dwuetapowo. Po rekrutacji uczestników(od połowy maja), w ostatni weekend czerwca rozpocznie się jej dwudniowy wstęp. Uczestnicy ( zarówno osoby z doświadczeniem kajakowym, jak i te bez niego) zapoznają się z regułami i zasadami obowiązującymi na wodzie, poznają reguły bezpiecznego kajakarstwa oraz zapoznają się w praktyce ze sprzętem. Na basenie będą mogli wypróbować się również w bardziej ekstremalnych sytuacjach np. wywrotki kajaka pod okiem instruktorów i ratowników Fundacji KiM. Oczywiście będzie również okazja do popływania kajakiem w naturze. Najpierw na ‘stojącej’ wodzie, później, mamy nadzieję również na bliższy kontakt z wiosłowaniem po Wiśle. http://www.facebook.com/pages/W-poszuki ... 2546706587
Nieodzowną częścią Wyprawy są również zajęcia wykorzystujące coaching, jako metodę wspierającą osobiste poszukiwania MOCY, każdego z jej uczestników. Coaching jest uznawaną przez świat sportu i biznesu metodą wspierania osiągania zakładanych celów. Każdy będzie miał okazję zapoznać się z nią już na tym pierwszym etapie Wyprawy. Wszystkie działania z tego zakresu będą wspierane przez International Coach Federation – największą organizacją wyznaczającą standardy działania w tej dziedzinie.
Kolejny etap odbędzie się po 2 tygodniach. Będzie to już trzydniowa wyprawa kajakami po Wiśle. W obliczu majestatu rzeki oraz w bezpośrednim kontakcie z naturą każdy z uczestników będzie mógł w sobie poszukać MOCY, która pozwala realizować własne życiowe cele. Będzie mógł zastanowić się, co jest najważniejsze i co może stanowić najskuteczniejszą motywację do ich realizacji.
ez_Jasia_Szopy_-_IV_2012.jpg
Uczestnicy poza wiosłowaniem po naszej największej rzece, będą mogli biwakować na jej malowniczych brzegach. Sami przygotują obozowisko, rozbiją tipi, w których będą nocować oraz zjedzą wspólnie przygotowany posiłek. Przy ognisku będzie również czas na rozmowy o tym, co daje nam siłę do realizacji własnych marzeń. Jak je zamieniać w konkretne cele i jak te cele realizować. Uczestnicy wyprawy będą dzielić się swoimi doświadczeniami. Uważamy, że czymś wyjątkowym będą nasze kajakowe zespoły. Wszyscy uczestnicy Wyprawy, płynący w dwuosobowych kajakach, niezależnie od doświadczenia kajakarskiego będą dysponowali własnym, życiowym doświadczeniem związanym z niepełnosprawnością. Pozwoli to z jednej strony na większe zrozumienie a z drugiej na wymianę własnych doświadczeń. (Fot. Artur Labudda – kajakarz, sternik motorowodny, nurek i podróżnik –osoba z niepełnosprawnością. Zaangażowany w organizację ‘Listu w Butelce’ i Wyprawy W poszukiwaniu MOCY)
Organizator jest obecnie na etapie pozyskiwania środków na finansowanie tej Wyprawy i poszukuje firm, organizacji i osób zainteresowanych wspieraniem pomysłu realizacj tej Wyprawy.
Artur Michalski tel. 600 88 91 90, e-mail: coach@odnalezcslonce.pl http://www.fundacjakim.pl http://www.fundacjakim.pl/files/W_poszukiwaniu_MOCY.pdf
3.logo_wyprawy.jpg
GDZIE, CO I KIEDY?
START, Kraków, 3.IV godz. 9.09 pomost trochę powyżej Mostu Dębnickiego w Krakowie (brzeg po stronie Wawelu). Zapraszam przed dziewiątą wszystkich, którzy chcą osobiście przekazać przesłanie do BUTELKI. Zapraszam również osoby popierające ideę organizacji Wyprawy w poszukiwaniu MOCY. Szczególnie gorąco zapraszam kajakarzy, którzy przepłyną ze mną krakowski odcinek Wisły, zwłaszcza osoby kajakujące pomimo barier. W Krakowie wspierają mnie kajakarze AKTK Bystrze. Zapraszam władze miasta oraz przedstawicieli Organizacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych.
I NOCLEG(3.IV) - Opatowiec (przewidywana godzina 18.40)
II DZIEŃ(4.IV) - Opatowiec, start 4.IV, godzina 6.00
Połaniec – 14.30
Baranów Sandomierski – 16.30
II NOCLEG(4.IV) – Sandomierz (przewidywana godzina 19.15)
III DZIEŃ(5.IV) – Sandomierz, start 5.IV, godzina 6.00
Kazimierz Dolny, godzina 15.00
Puławy, godzina 17.00
III NOCLEG(5.IV) - Dęblin, godzina 19.30
IV DZIEŃ(6.IV) – Dęblin, start 6.IV, godzina 6.00
Kozienice – 9.00
Góra Kalwaria – 14.30
Warszawa(6.IV) – 18.30, plaża przed wejściem do Portu Czerniakowskiego
IV NOCLEG – ŚPIĘ W SWOIM DOMU 
V DZIEŃ – (7.IV),Warszawa, plaża przed wejściem do Portu Czerniakowskiego (tzw. Płyta Desantu), godz. 9.09. Zapraszam kajakarzy, kibicujących oraz wszystkich, którzy wspierają ideę zorganizowania Wyprawy w poszukiwaniu MOCY. Popłyniemy wspólnie do Łomianek – mojego rodzinnego miasta. Wspierają mnie kajakarze Fundacji KiM oraz innych warszawskich klubów kajakowych.
Łomianki – 11.30
Wyszogród – 17.30
V NOCLEG(7.IV) – Kępa Polska (przewidywana godzina 20.00)
VI DZIEŃ(8.IV) - Kępa Polska, start godzina 6.00
Płock – 8.30
Włocławek – 15.00
VI NOCLEG(8.IV) – Ciechocinek – 19.30
VII DZIEŃ(9.IV) – Ciechocinek, start godzina 6.00
Toruń – 8.30
Bydgoszcz – 13.00
VII NOCLEG(9.IV) – Świecie (przewidywana godzina 17.30)
VIII DZIEŃ(10.IV) –Świecie, start godzina 6.00
Grudziądz – 8.00
VIII NOCLEG(10.IV) Tczew – (przewidywana godzina 17.30)
IX DZIEŃ(11.IV) – zakończenie spływu w Gdańsku, Żabi Kruk
Ostatni odcinek przepłynę m. in. w towarzystwie kajakarzy z Żabiego Kruka. Przepłynie go kajakiem również Artur Labudda (kajakarz ‘pomimo barier)
X DZIEŃ – Hel , 12.IV, godzina 11.11 – wypływamy łodzią motorową
sterowaną przez Artura Labuddę (kajakarz, sternik motorowodny, nurek oraz podróżnik ale jednocześnie osoba niepełnosprawna) na pełne morze. Przedstawiciele mediów mają możliwość skorzystania z miejsca na łodzi, która nam będzie towarzyszyła (proszę o ustalenie możliwości i warunków pod tel. 608 25 76 57 – łódź ‘Anja’)
12.00 LIST W BUTELCE wyruszy w samotny rejs ku swojemu przeznaczeniu.
5._A.Labudda_i_kajak.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1332
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: UBOOT » pt mar 22, 2013 9:52 pm

Jeśli macie facebooka to zapraszam do polubienia wydarzenia ,,List w butelce w Płocku" https://www.facebook.com/events/166656870156704/
Obrazek
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1332
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: UBOOT » pn kwie 01, 2013 10:32 am

Przesłanie od nas już gotowe. Dzięki Andrzej :)
Obrazek
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1332
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: UBOOT » czw kwie 04, 2013 9:15 pm

UWAGA!!! WAŻNE!!! UWAGA!!! WAŻNE!!! UWAGA!!! WAŻNE!!! UWAGA!!! WAŻNE!!! UWAGA!!! WAŻNE!!!


W dniu dzisiejszym odbyła się narada sztabu ;-) i postanowiono zmienić miejsce spotkania z Arturem w poniedziałek 08.04.2013 o godz. 08.30.

Spotkanie z podróżnikiem odbędzie się w Restauracji TAWERNA, która znajduje się przy klubie MORKA (50 metrów od dotychczasowego miejsca). Artura pożegnamy z nadbrzeża klubu MORKA ul Rybaki 10.

Zmiana spowodowana jest głośnymi pracami oraz zajętym nadbrzeżem, przez sprzęt pracujący przy MOLO. Ponadto, aura całkowicie nie sprzyja, o wiele milej będzie posiedzieć i porozmawiać z Arturem w ciepłym i klimatycznym miejscu.
Obrazek
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1332
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: UBOOT » pn kwie 08, 2013 2:31 pm

W dniu 08.04.2013 roku, do płockiej TAWERNY, licznie przybyli płocczanie. Silną reprezentację stanowili TRADYTORZY. Każdy z przybyłych w ręku trzymał swój list, który następnie trafił do butelki. Artur opowiadał o swojej wyprawie ,,W poszukiwaniu MOCY” oraz o tym jak dotychczas przebiegała jego podróż. Hasłem przewodnim dzisiejszego wydarzenia było ,, PŁOCK miasto pełne MOCY”. O MOCY drzemiącej w mieszkańcach Płocka i okolic świadczyła frekwencja! Dziękuję wszystkim za udział i proszę o dalszy doping Artura, bo w końcu nasze listy, muszą trafić do Bałtyku! :)))))
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Awatar użytkownika
bobola
Stowarzyszenie
Posty: 2484
Rejestracja: sob lis 14, 2009 11:30 am
Lokalizacja: Płock

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: bobola » pn kwie 08, 2013 5:58 pm

Ja wysyłam fotorelację z dzisiejszego porannego wysyłania listu "do butelki". Mam prośbę do Michała aby wymienił uczestników pożegnania "listonosza" Artura. Ja nie znam wszystkich i nie chcę kogoś pominąć.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
kwis
Posty: 503
Rejestracja: sob sty 23, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Płock

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: kwis » pn kwie 08, 2013 10:00 pm

Moc jest w mieszkańcach Płocka.

Organizatorem wyprawy „W poszukiwaniu mocy” jest Fundacja Promocji Rekreacji KiM.
Artur Michalski wypłynął kajakiem z Krakowa 3 kwietnia, późnym wieczorem dnia 7 kwietnia przypłynął do Płocka.
Rankiem 08 kwietnia blisko godzinne spotkanie z Arturem Michalskim który płynie "W Poszukiwaniu Mocy" aż do Gdańska odbyło się w płockiej TAWERNIE.

Wróci do Płocka po zakończeniu rejsu, bo w naszym mieście spotkał ludzi którym bliska jest rzeka Wisła. W płocczanach jest wielka moc, którą należy wykorzystać w dobrej sprawie. Wróci do Płocka by tę moc podtrzymać na dłużej - mówił kajakarz.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
bobola
Stowarzyszenie
Posty: 2484
Rejestracja: sob lis 14, 2009 11:30 am
Lokalizacja: Płock

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: bobola » wt kwie 09, 2013 11:15 am

Czas pokazać dwustronny list Tradytora: awers po polsku, rewers w wersji angielskiej, gdyby list trafił do rąk obcokrajowca.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
kwis
Posty: 503
Rejestracja: sob sty 23, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Płock

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: kwis » wt kwie 09, 2013 6:34 pm

w trakcie remanentu znalazłem jeszcze kilka zdjęć z poszukiwania mocy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1332
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: UBOOT » wt kwie 09, 2013 8:17 pm

List od Tradytora super, tylko zabrakło podpisu Majsterka :(

Poniżej relacja ze spotkania.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GdsKWEWgO18[/youtube]
Obrazek
Awatar użytkownika
bobola
Stowarzyszenie
Posty: 2484
Rejestracja: sob lis 14, 2009 11:30 am
Lokalizacja: Płock

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: bobola » śr kwie 10, 2013 10:21 am

Majsterek podpisał obie wersje listu, który trafił do butelki, natomiast egzemplarze archiwalne podpisał tylko "po polsku" :)
Film jest :ok:
Awatar użytkownika
kwis
Posty: 503
Rejestracja: sob sty 23, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Płock

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: kwis » śr kwie 10, 2013 12:34 pm

W butelce znalazła się informacja o dawnej płockiej przystani - Dworzec wodny
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1332
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: UBOOT » pt maja 10, 2013 3:23 pm

Po blisko dwóch tygodniach dryfowania po Bałtyku, nasza butelka z listami została odnaleziona w miejscowości Jantarnyj-ros. Янтарный (Amber to angielska :) wersja) w okolicach Kaliningradu. Znalazcy naszej butelki, wyjęli już listy i je czytają! Jesteśmy niesamowicie szczęśliwy, że nasze przesłanie dotarło do innych krajów
Jeden z njabardziej rzucających się listów na zdjęciu, to nasz z Tradytora :)

Wiadomość od znalazców:

Здравствуйте дорогие участники сообщества! 24 апреля 2013 года воды Балтики принесли ваши послания в посёлок Янтарный (Калининградская область). Мы будем рады добавить весточку к этому письму. Благодарим вас за пожелания и вам всего наилучшего!!!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Awatar użytkownika
bobola
Stowarzyszenie
Posty: 2484
Rejestracja: sob lis 14, 2009 11:30 am
Lokalizacja: Płock

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: bobola » sob maja 11, 2013 11:57 am

Cieszy wiadomość, że butelka już wylądowała w pięknym miejscu plaża, wysoki brzeg i została odnaleziona przez obcokrajowców. :radocha:
Już mocno zardzewiałem ze swoim rosyjskim ale przetłumaczyłem list znalazców z Bursztynowa :mruga:
"Witajcie drodzy uczestnicy (członkowie) stowarzyszenia! 24 kwietnia 2013 roku wody Bałtyku przyniosły wasze listy do osady Jantarny w obwodzie Kaliningradzkim. My będziemy zadowoleni (tutaj brak jasności czym będą zadowoleni? jak uzupełnią ten list? ale raczej ucieszą się gdy my odpowiemy na list). Jesteśmy wam wdzięczni za życzenia i wam wszystkiego najlepszego."
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1332
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: UBOOT » pt lis 08, 2013 8:28 pm

Pamiętacie śmiałka, który wyruszył kajakiem z Krakowa do Gdańska????

W śnieżyce i w deszcz, w wichurę i słońce, wiosłował przez 9 dni, aby po drodze zbierać listy i przesłania do butelki, którą na zakończenie podróży wrzucił do Bałtyku. Tym śmiałkiem był niezłomny Artur Michalski, który promując niezwykle szlachetną akcję- wyprawę dla ludzi niepełnosprawnych ,,W poszukiwaniu MOCY” , przepłynął 1000 (!!!) kilometrów królową polskich rzek- Wisłą.

Nasze miasto leżało na trasie podróży Artura. Dzięki inicjatywie mieszkańców naszego grodu, powstał spontaniczny projekt, który miał na celu promocję akcji oraz idei, z którą płynął podróżnik. Nasz, płocki etap nazwaliśmy ,,Płock – miasto pełne MOCY” . W poniedziałkowy poranek, do Restauracji Tawerna, przybyła niezliczona rzesza płocczan ze swoimi listami. Nasz kajakarz nie krył zaskoczenia oraz wzruszenia. Podróż Artura śledziły i relacjonowały największe stacje telewizyjne oraz gazety, dzięki którym byliśmy na bieżąco. Dopingowaliśmy mu i byliśmy pewni, że się uda. Dziś, po ponad pół roku, od tamtego wydarzenia, Artur z wielkim sentymentem wspomina nasz płocki etap. W rozmowach często powtarza, że nigdzie nie otrzymał tyle wsparcia co u nas, w Płocku i że na pewno jeszcze do nas wróci.

Szanowni Państwo,
mam przyjemność zaprosić Was, na spotkanie z podróżnikiem, sportowcem Arturem Michalskim, który 15 listopada 2013 roku, o godzinie 17.00, w Restauracji Tawerna ul. Rybaki 1, podsumuje swój projekt oraz opowie nam, zarówno o samej wyprawie ,,W poszukiwaniu MOCY”, jak i swoich planach na przyszłość.
Wśród uczestników zostanie rozlosowana pamiątkowa koszulka polskich parakajakarzy.

Serdecznie zapraszamy!!!


Stowarzyszenie TRADYTOR oraz Restauracja TAWERNA
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Awatar użytkownika
kwis
Posty: 503
Rejestracja: sob sty 23, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Płock

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: kwis » sob lis 16, 2013 11:47 pm

Podsumowanie - 15 listopada 2013 r. Tawerna, Płock
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1332
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: UBOOT » ndz lis 17, 2013 12:42 pm

i ode mnie kilka fotek.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Awatar użytkownika
kwis
Posty: 503
Rejestracja: sob sty 23, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Płock

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: kwis » ndz lis 17, 2013 1:08 pm

Jeszcze kilka zdjęć i komentarz Towarzystwa Przyjaciół Płocka

http://tpp.plocman.pl/?p=712
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Stowarzyszenie TRADYTOR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość