TRADYTOR łączy ludzi

Bieżąca działalność stowarzyszenia
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1374
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

TRADYTOR łączy ludzi

Postautor: UBOOT » ndz sie 14, 2016 8:20 pm

W dniu 13.08 2016 roku, w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Sierpcu, nasi przyjaciele, Ania i Piotrek, zawarli związek małżeński. Nowożeńcom w ich święcie towarzyszyli koleżanki oraz koledzy z TRADYTORA. Nasza delegacja uczestniczyła w mszy świętej, podczas której, młodzi złożyli przysięgę oraz wypowiedzieli sakramentalne ,,TAK". Dla wielu z nas była to bardzo wzruszająca uroczystość, bo pamiętamy, zarówno Anię jak i Piotrka, kiedy jako licealiści przyłączyli się do nas, a wspólna pasja połączyła ich na całe życie.

Sonia, Majsterek,
życzymy Wam samych radosnych chwil. Sobotnia uroczystość niech będzie początkiem wspaniałej podróży. Bądźcie silni miłością, która wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, wszystko przetrzyma. Idźcie swoją drogą oraz z pasją, która Was prowadzi... i nie zapominajcie o Nas :)
Załączniki
IMG_2726.JPG
IMG_2726.JPG (437.88 KiB) Przejrzano 6649 razy
IMG_2729.JPG
IMG_2729.JPG (498.94 KiB) Przejrzano 6649 razy
Awatar użytkownika
Thomas
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1509
Rejestracja: wt gru 01, 2009 8:40 pm
Kontakt:

Re: TRADYTOR łączy ludzi

Postautor: Thomas » ndz sie 14, 2016 8:35 pm

Piękna to była uroczystość!

A Ich pierwsze spotkanie przez nas zaaranżowane podczas wyprawy do Wiączemina, pamiętam jakby było wczoraj. Tradytor z Ultimą pięknie ich połączył :mruga:

Aniu i Piotrku! Oby te Wasze ostatnie pięć pięknych wspólnych lat, zaowocowało pięcdziecięcioma kolejnymi, jeszcze piękniejszymi!
Awatar użytkownika
Nieostatni
Posty: 645
Rejestracja: pt wrz 24, 2010 10:49 pm
Lokalizacja: W-wa (rzut beretem)

Re: TRADYTOR łączy ludzi

Postautor: Nieostatni » pn sie 15, 2016 5:10 pm

To prawda - Tradytor łączy ludzi! :najlepszy: :najlepszy: :najlepszy:
Zdjęcia ilustrujące tą uroczystość, potwierdzają postaci znane mi ze zdjęć spotykanych na łamach Tradytora. Pozwólcie i mnie dołączyć najserdeczniejsze życzenia, spełnienia wszelkich marzeń i projektów związanych z Waszą nową, wspólnie wybraną i wytyczoną drogą przez życie. Warto mieć przy boku wiernego towarzysza z którym dzieli się radości i troski, który pomoże i któremu będzie można pomóc. Znam tą radość, mój "tachometr wspólnego przebiegu" zaliczył już pierwszą pięćdziesiątkę. Warto było! Tak trzymajcie. :ok:
Zacytuje najlepszego świadka naszych czasów, Naszego Papieża dziś Świętego Jana Pawła II.
Musicie być mocni miłością, która "cierpliwa jest, łaskawa jest" , "nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą", "nie pamięta złego, nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą". Która "wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma", tej miłości, która "nigdy nie ustaje". (1 Kor 13, 4-8)
Pielgrzymka do Ojczyzny Jan Paweł II - z homilii mszy św. Błonia Krakowskie 10 czerwiec 1979r.

Nieostatni
Awatar użytkownika
Majsterek
Administrator - Stowarzyszenie
Posty: 945
Rejestracja: pn lis 15, 2010 11:20 pm

Re: TRADYTOR łączy ludzi

Postautor: Majsterek » pn sie 15, 2016 7:08 pm

Kochani TRADYTORZY, dziękuję wam z całego serca - dopiero dziś, bo balowaliśmy, poprawialiśmy do ostatków sił. Zarówno widząc was przed sierpeckim sanktuarium, jak i czytając dziś te piękne słowa, nie mogę ukryć wzruszenia, a jednocześnie nie mogę go tutaj w jakiś wymierny sposób okazać, podobnie zresztą jak Ania, która na dłuższy czas zatrzymała się nad powyższym zdjęciem. Jedyne co przychodzi mi do głowy, to zaprosić was na poprawinowe ognisko, do mnie na działkę. Termin jeszcze się ustali.

Wracając do sedna, dla mnie pozostanie faktem, że gdyby nie TRADYTOR, nie byłoby tych pięknych chwil, i pewnie zarówno ja jak i Ania bylibyśmy dziś zupełnie gdzie indziej. Tradytor łączy ludzi, mało tego łączy serca i to jest jego wielką siłą, którą będziemy musieli dalej wyzwalać i wykorzystywać. Mógłbym tu nawet napisać więcej: o poszukiwaniach i uroczystościach związanych z nieznanym żołnierzem w Brwilnie, o filmach nagrywanych w związku z rocznicą lokacji Sierpca, o wspólnych wypadach, również kajakowych, długich spacerach które nas łączą, a mnie i Anię połączyły tak dalece, że spotkaliśmy się przed ołtarzem - również nie przypadkowo - sierpeckiego sanktuarium Maryi Panny. Za to wszystko z całego serca wam dziękujemy i dzieląc się naszym szczęściem i wam życzymy wszelkich możliwych pięknych chwil.
Załączniki
IMG_1160.JPG
Majsterek i Sonia 2016
IMG_1160.JPG (283.47 KiB) Przejrzano 6618 razy
IMG_1258.JPG
Majsterek i Sonia 2016
IMG_1258.JPG (322.15 KiB) Przejrzano 6618 razy
IMG_1563.JPG
Majsterek i Sonia 2016
IMG_1563.JPG (237.88 KiB) Przejrzano 6618 razy
IMG_1789.JPG
Majsterek i Sonia 2016
IMG_1789.JPG (223.2 KiB) Przejrzano 6618 razy
Awatar użytkownika
skowron1980
Posty: 321
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 12:11 pm

Re: TRADYTOR łączy ludzi

Postautor: skowron1980 » wt sie 16, 2016 7:32 am

Z radością dołączam się do życzeń - wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia! :spoko: Sto lat dla Młodej Pary!!! :radocha:
Awatar użytkownika
Dziadek Jacek
Posty: 219
Rejestracja: ndz lut 02, 2014 10:50 pm

Re: TRADYTOR łączy ludzi

Postautor: Dziadek Jacek » wt sie 16, 2016 9:26 pm

Fajnie wyglądacie spod tego welonu, promieniujecie szczęściem - życzę Wam by nigdy nie wygasło.
Awatar użytkownika
ekologEKO
Posty: 294
Rejestracja: pt gru 16, 2011 5:31 pm
Lokalizacja: Płock-Suserz-Kamieniec

Re: TRADYTOR łączy ludzi

Postautor: ekologEKO » pt sie 19, 2016 8:29 pm

Niech żyje Młoda Para ! Wszystkiego najlepszego, szczęścia i radości dla Was. :)
,,Aby zło zatriumfowało wystarczy, aby dobry człowiek nic nie robił"

Wróć do „Stowarzyszenie TRADYTOR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości