SF SFORA Płock

Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1334
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

SF SFORA Płock

Postautor: UBOOT » ndz lis 15, 2009 4:57 pm

Witam, zdaje sobie sprawę, że drużyny ASG nie są typowymi grupami rekonstrukcji historycznej, nie mniej jednak przykładają one ogromną staranność w odwzorowaniu jednostek, które rekontrują. Ze względu na fakt, iż drużyna, do której należę skończyła 13.11.2009 jako organizacja formalna pierwszy rok istnienia (nie oficjalnie powstała w połowie 2007) postanowiłem, choć w skrócie opisać naszą organizację
SF SFORA Płock, to stowarzyszenie miłośników, ASG które jest grupą rekonstrukcyjną (nie historyczną) a zarazem bojową dwóch jednostek. W skład grupy wchodzi około 25 osób podzielonych na dwie sekcje:
1. Sekcja Niedźwiedzi, rekonstrukcji SPECNAZU- specjalnoje naznaczenije, co oznacza specjalne przeznaczenie jednostki Federacji Rosyjskiej.
2. Sekcja GHOSTHUNTER, rekonstrukcji Blackwater- jest amerykańską ,,Legią Cudzoziemską" oficjalnie międzynarodową firmą ochroniarską.
SFORA spotyka się co tydzień, ustala wcześniej scenariusze działań, aby w niedzielę wczesnym rankiem rozpocząć działania taktyczno- bojowe. Większość grupy używa replik broni związanej z AK (automat Kałasznikowa), czyli AK47, Ak74, AKSU74, SWD, RPK74.
Każda z sekcji wprowadziła własne umundurowanie oraz wyposażenie, na styl rekonstruowanych jednostek. SFORA to nie tylko ,,strzelanki". Prowadzonych jest szereg szkoleń z zakresu alpinistyki oraz technik CQB. Członkami grupy jest dwóch instruktorów: spec od alpinistyki oraz instruktor z programu telewizyjnego SELEKCJA.
Drużyna corocznie uczestniczy w kilkunastu zlotach w całej Polsce i jest bardzo wysoko oceniana.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Wróć do „Grupy Rekonstrukcji Historycznej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość