Drodzy użytkownicy. Docierają do nas zgłoszenia o trudnościach w logowaniu do forum. Dotyczy to niektórych użytkowników, a może być spowodowane awarią z którą jakiś czas temu mieliśmy do czynienia.
Jeśli nie możesz zalogować się na swoje konto, prosimy o informację na adres: logowanie@tradytor.pl - niezbędne może być zresetowanie hasła, w którym pomożemy. Pozdrawiamy.

Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Bieżąca działalność stowarzyszenia
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1360
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: UBOOT » czw mar 21, 2013 10:40 pm

list-w-butelce.jpg
list-w-butelce.jpg (88.74 KiB) Przejrzano 2914 razy
Tradytorzy,
nasze stowarzyszenie zostało koordynatorem projektu ,,List w butelce" w Płocku. Poniżej Artur Michalski (pomysłodawca i realizator akcji) opisuje cały projekt.

Z naszej strony musimy rozesłać zaproszenia do przedstawicieli miasta, mediów oraz wypromować akcję wśród samych mieszkańców Płocka i okolic. Na koniec (08.04.2013 o godz. 08.30) trzeba być na miejscu i przekazać Arturowi listy (od zainteresowanych) do butelki. Poniżej kilka fotek które otrzymałem od Artura. Promocję akcji na FB i NK proponuję rozpocząć od weekendu. Zaproszenia roześlę w następnym tygodniu. Potrzeba również namówić różne organizacje i szkoły do napisania ,,Listu". Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na PW lun komórkę.
Pzdr Michał
7.aArtur_M._w_okolicach_Warszawy.JPG
7.aArtur_M._w_okolicach_Warszawy.JPG (43.08 KiB) Przejrzano 2914 razy
LIST W BUTELCE(3.IV-12.IV) – spływ kajakowy z Krakowa do Gdańska, promujący Wyprawę ‘W poszukiwaniu MOCY’ – kajakowy wyprawa Wisłą dla osób niepełnosprawnych (lipiec 2013)
Już 3.IV w Krakowie rozpocznie się kajakowy spływ Artura Michalskiego połączony z akcją „LIST W BUTELCE’, promującą niezwykłą Wyprawę. Kajakową wyprawę dla osób niepełnosprawnych ‘W poszukiwaniu MOCY’.
Artur płynąc w swoim kajaku przez całą Polskę od Krakowa po Gdańsk będzie zbierał do butelki listy, przesłania i wiadomości. Każdy w niekonwencjonalny sposób może przekazać światu swoje własne przesłanie lub też po prostu pozdrowić swoich znajomych za morzem. Kajakarz umieści w butelce również swoje przesłanie, związane z Wyprawą ‘W poszukiwaniu MOCY’. Zapoznajcie się z nim:
„Witaj nieznajomy znalazco naszego LISTU W BUTELCE. Pozdrawiamy Ciebie z Polski, leżącej nad piękną rzeką Wisłą wpadającą do Bałtyku! Życzymy Tobie również siły do realizacji własnych marzeń! Jesteśmy przekonani, że każdy niezależnie od własnych ograniczeń może odnaleźć w sobie MOC, która będzie pomagać w dążeniu do życia w pełni. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zechcesz dołączyć swoje przesłanie do tego LISTU i pozwolisz mu odnaleźć drogę do naszych PRZYJACIÓŁ – tych znanych ale i nieznajomych również. DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY!” http://www.facebook.com/events/20469142 ... ext=create
Ten niezwykły list wraz z wieloma pozostałymi zebranymi w BUTELCE zostanie wysłany w świat u kresu podróży. Na Bałtyku. Kajakarzowi pomoże w tym Artur Labudda. Znany podróżnik ale również i kajakarz pomimo barier, nurek i sternik motorowodny. Dużą łodzią motorową dotrą na pełne morze. Tam morskie prądy zaopiekują się LISTEM W BUTELCE i pozwolą przesłaniu dalej wędrować w świat.

(fot. Artur Michalski podczas spływu Kraków-Warszawa i akcji zbierania pieniędzy na protezę rocznego Jasia Szopy - podopiecznego Fundacji Poza Horyzonty, Kraków 31.03.2012)
Jak będzie wyglądać sama wyprawa ‘W poszukiwaniu MOCY”? Jej organizatorem jest Fundacja Promocji Rekreacji KiM, specjalizująca się właśnie w promowaniu kajakarstwa, jako formy rekreacji dostępnej dla każdego. Sama Wyprawa odbędzie się dwuetapowo. Po rekrutacji uczestników(od połowy maja), w ostatni weekend czerwca rozpocznie się jej dwudniowy wstęp. Uczestnicy ( zarówno osoby z doświadczeniem kajakowym, jak i te bez niego) zapoznają się z regułami i zasadami obowiązującymi na wodzie, poznają reguły bezpiecznego kajakarstwa oraz zapoznają się w praktyce ze sprzętem. Na basenie będą mogli wypróbować się również w bardziej ekstremalnych sytuacjach np. wywrotki kajaka pod okiem instruktorów i ratowników Fundacji KiM. Oczywiście będzie również okazja do popływania kajakiem w naturze. Najpierw na ‘stojącej’ wodzie, później, mamy nadzieję również na bliższy kontakt z wiosłowaniem po Wiśle. http://www.facebook.com/pages/W-poszuki ... 2546706587
Nieodzowną częścią Wyprawy są również zajęcia wykorzystujące coaching, jako metodę wspierającą osobiste poszukiwania MOCY, każdego z jej uczestników. Coaching jest uznawaną przez świat sportu i biznesu metodą wspierania osiągania zakładanych celów. Każdy będzie miał okazję zapoznać się z nią już na tym pierwszym etapie Wyprawy. Wszystkie działania z tego zakresu będą wspierane przez International Coach Federation – największą organizacją wyznaczającą standardy działania w tej dziedzinie.
Kolejny etap odbędzie się po 2 tygodniach. Będzie to już trzydniowa wyprawa kajakami po Wiśle. W obliczu majestatu rzeki oraz w bezpośrednim kontakcie z naturą każdy z uczestników będzie mógł w sobie poszukać MOCY, która pozwala realizować własne życiowe cele. Będzie mógł zastanowić się, co jest najważniejsze i co może stanowić najskuteczniejszą motywację do ich realizacji.
ez_Jasia_Szopy_-_IV_2012.jpg
ez_Jasia_Szopy_-_IV_2012.jpg (38.03 KiB) Przejrzano 2914 razy
Uczestnicy poza wiosłowaniem po naszej największej rzece, będą mogli biwakować na jej malowniczych brzegach. Sami przygotują obozowisko, rozbiją tipi, w których będą nocować oraz zjedzą wspólnie przygotowany posiłek. Przy ognisku będzie również czas na rozmowy o tym, co daje nam siłę do realizacji własnych marzeń. Jak je zamieniać w konkretne cele i jak te cele realizować. Uczestnicy wyprawy będą dzielić się swoimi doświadczeniami. Uważamy, że czymś wyjątkowym będą nasze kajakowe zespoły. Wszyscy uczestnicy Wyprawy, płynący w dwuosobowych kajakach, niezależnie od doświadczenia kajakarskiego będą dysponowali własnym, życiowym doświadczeniem związanym z niepełnosprawnością. Pozwoli to z jednej strony na większe zrozumienie a z drugiej na wymianę własnych doświadczeń. (Fot. Artur Labudda – kajakarz, sternik motorowodny, nurek i podróżnik –osoba z niepełnosprawnością. Zaangażowany w organizację ‘Listu w Butelce’ i Wyprawy W poszukiwaniu MOCY)
Organizator jest obecnie na etapie pozyskiwania środków na finansowanie tej Wyprawy i poszukuje firm, organizacji i osób zainteresowanych wspieraniem pomysłu realizacj tej Wyprawy.
Artur Michalski tel. 600 88 91 90, e-mail: coach@odnalezcslonce.pl http://www.fundacjakim.pl http://www.fundacjakim.pl/files/W_poszukiwaniu_MOCY.pdf
3.logo_wyprawy.jpg
3.logo_wyprawy.jpg (58.75 KiB) Przejrzano 2914 razy
GDZIE, CO I KIEDY?
START, Kraków, 3.IV godz. 9.09 pomost trochę powyżej Mostu Dębnickiego w Krakowie (brzeg po stronie Wawelu). Zapraszam przed dziewiątą wszystkich, którzy chcą osobiście przekazać przesłanie do BUTELKI. Zapraszam również osoby popierające ideę organizacji Wyprawy w poszukiwaniu MOCY. Szczególnie gorąco zapraszam kajakarzy, którzy przepłyną ze mną krakowski odcinek Wisły, zwłaszcza osoby kajakujące pomimo barier. W Krakowie wspierają mnie kajakarze AKTK Bystrze. Zapraszam władze miasta oraz przedstawicieli Organizacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych.
I NOCLEG(3.IV) - Opatowiec (przewidywana godzina 18.40)
II DZIEŃ(4.IV) - Opatowiec, start 4.IV, godzina 6.00
Połaniec – 14.30
Baranów Sandomierski – 16.30
II NOCLEG(4.IV) – Sandomierz (przewidywana godzina 19.15)
III DZIEŃ(5.IV) – Sandomierz, start 5.IV, godzina 6.00
Kazimierz Dolny, godzina 15.00
Puławy, godzina 17.00
III NOCLEG(5.IV) - Dęblin, godzina 19.30
IV DZIEŃ(6.IV) – Dęblin, start 6.IV, godzina 6.00
Kozienice – 9.00
Góra Kalwaria – 14.30
Warszawa(6.IV) – 18.30, plaża przed wejściem do Portu Czerniakowskiego
IV NOCLEG – ŚPIĘ W SWOIM DOMU 
V DZIEŃ – (7.IV),Warszawa, plaża przed wejściem do Portu Czerniakowskiego (tzw. Płyta Desantu), godz. 9.09. Zapraszam kajakarzy, kibicujących oraz wszystkich, którzy wspierają ideę zorganizowania Wyprawy w poszukiwaniu MOCY. Popłyniemy wspólnie do Łomianek – mojego rodzinnego miasta. Wspierają mnie kajakarze Fundacji KiM oraz innych warszawskich klubów kajakowych.
Łomianki – 11.30
Wyszogród – 17.30
V NOCLEG(7.IV) – Kępa Polska (przewidywana godzina 20.00)
VI DZIEŃ(8.IV) - Kępa Polska, start godzina 6.00
Płock – 8.30
Włocławek – 15.00
VI NOCLEG(8.IV) – Ciechocinek – 19.30
VII DZIEŃ(9.IV) – Ciechocinek, start godzina 6.00
Toruń – 8.30
Bydgoszcz – 13.00
VII NOCLEG(9.IV) – Świecie (przewidywana godzina 17.30)
VIII DZIEŃ(10.IV) –Świecie, start godzina 6.00
Grudziądz – 8.00
VIII NOCLEG(10.IV) Tczew – (przewidywana godzina 17.30)
IX DZIEŃ(11.IV) – zakończenie spływu w Gdańsku, Żabi Kruk
Ostatni odcinek przepłynę m. in. w towarzystwie kajakarzy z Żabiego Kruka. Przepłynie go kajakiem również Artur Labudda (kajakarz ‘pomimo barier)
X DZIEŃ – Hel , 12.IV, godzina 11.11 – wypływamy łodzią motorową
sterowaną przez Artura Labuddę (kajakarz, sternik motorowodny, nurek oraz podróżnik ale jednocześnie osoba niepełnosprawna) na pełne morze. Przedstawiciele mediów mają możliwość skorzystania z miejsca na łodzi, która nam będzie towarzyszyła (proszę o ustalenie możliwości i warunków pod tel. 608 25 76 57 – łódź ‘Anja’)
12.00 LIST W BUTELCE wyruszy w samotny rejs ku swojemu przeznaczeniu.
5._A.Labudda_i_kajak.jpg
5._A.Labudda_i_kajak.jpg (67.58 KiB) Przejrzano 2914 razy
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1360
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: UBOOT » pt mar 22, 2013 9:52 pm

Jeśli macie facebooka to zapraszam do polubienia wydarzenia ,,List w butelce w Płocku" https://www.facebook.com/events/166656870156704/
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1360
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: UBOOT » pn kwie 01, 2013 10:32 am

Przesłanie od nas już gotowe. Dzięki Andrzej :)
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1360
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: UBOOT » czw kwie 04, 2013 9:15 pm

UWAGA!!! WAŻNE!!! UWAGA!!! WAŻNE!!! UWAGA!!! WAŻNE!!! UWAGA!!! WAŻNE!!! UWAGA!!! WAŻNE!!!


W dniu dzisiejszym odbyła się narada sztabu ;-) i postanowiono zmienić miejsce spotkania z Arturem w poniedziałek 08.04.2013 o godz. 08.30.

Spotkanie z podróżnikiem odbędzie się w Restauracji TAWERNA, która znajduje się przy klubie MORKA (50 metrów od dotychczasowego miejsca). Artura pożegnamy z nadbrzeża klubu MORKA ul Rybaki 10.

Zmiana spowodowana jest głośnymi pracami oraz zajętym nadbrzeżem, przez sprzęt pracujący przy MOLO. Ponadto, aura całkowicie nie sprzyja, o wiele milej będzie posiedzieć i porozmawiać z Arturem w ciepłym i klimatycznym miejscu.
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1360
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: UBOOT » pn kwie 08, 2013 2:31 pm

W dniu 08.04.2013 roku, do płockiej TAWERNY, licznie przybyli płocczanie. Silną reprezentację stanowili TRADYTORZY. Każdy z przybyłych w ręku trzymał swój list, który następnie trafił do butelki. Artur opowiadał o swojej wyprawie ,,W poszukiwaniu MOCY” oraz o tym jak dotychczas przebiegała jego podróż. Hasłem przewodnim dzisiejszego wydarzenia było ,, PŁOCK miasto pełne MOCY”. O MOCY drzemiącej w mieszkańcach Płocka i okolic świadczyła frekwencja! Dziękuję wszystkim za udział i proszę o dalszy doping Artura, bo w końcu nasze listy, muszą trafić do Bałtyku! :)))))
Załączniki
DSCF0896.JPG
DSCF0896.JPG (338.68 KiB) Przejrzano 2837 razy
DSCF0830.JPG
DSCF0830.JPG (212.41 KiB) Przejrzano 2837 razy
DSCF0739.JPG
DSCF0739.JPG (234.09 KiB) Przejrzano 2837 razy
DSCF0914.JPG
DSCF0914.JPG (292.08 KiB) Przejrzano 2837 razy
DSCF0924.JPG
DSCF0924.JPG (254.59 KiB) Przejrzano 2837 razy
Awatar użytkownika
bobola
Stowarzyszenie
Posty: 2475
Rejestracja: sob lis 14, 2009 11:30 am
Lokalizacja: Płock

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: bobola » pn kwie 08, 2013 5:58 pm

Ja wysyłam fotorelację z dzisiejszego porannego wysyłania listu "do butelki". Mam prośbę do Michała aby wymienił uczestników pożegnania "listonosza" Artura. Ja nie znam wszystkich i nie chcę kogoś pominąć.
Załączniki
100_2385-tr.list.jpg
100_2385-tr.list.jpg (101.29 KiB) Przejrzano 2832 razy
100_2288-tr,list.jpg
ARTUR SPOŻYWA ŚNIADANIE
100_2288-tr,list.jpg (73.71 KiB) Przejrzano 2832 razy
100_2289-tr.list.jpg
jw. TYLKO INNA OSOBA TOWARZYSZĄCA
100_2289-tr.list.jpg (66.28 KiB) Przejrzano 2832 razy
100_2296-tr.list.jpg
100_2296-tr.list.jpg (66.92 KiB) Przejrzano 2832 razy
100_2302-tr.list.jpg
100_2302-tr.list.jpg (63 KiB) Przejrzano 2832 razy
100_2304-tr.list.jpg
100_2304-tr.list.jpg (73.91 KiB) Przejrzano 2832 razy
100_2311-tr.list.jpg
100_2311-tr.list.jpg (75.49 KiB) Przejrzano 2832 razy
100_2314-list Tradytora.jpg
MICHAŁ WYSYŁA LIST TRADYTORA
100_2314-list Tradytora.jpg (56.2 KiB) Przejrzano 2832 razy
100_2318-tr.list.jpg
100_2318-tr.list.jpg (105.58 KiB) Przejrzano 2832 razy
100_2327-tr.list.jpg
ARTUR CHOWA BUTLĘ Z LISTAMI
100_2327-tr.list.jpg (72.12 KiB) Przejrzano 2832 razy
100_2334-tr.list.jpg
100_2334-tr.list.jpg (92.19 KiB) Przejrzano 2832 razy
100_2338-tr.list.jpg
100_2338-tr.list.jpg (80.88 KiB) Przejrzano 2832 razy
100_2345-tr.list.jpg
100_2345-tr.list.jpg (75.7 KiB) Przejrzano 2832 razy
100_2362-tr.list.jpg
100_2362-tr.list.jpg (80.66 KiB) Przejrzano 2832 razy
100_2367-tr.list.jpg
100_2367-tr.list.jpg (109.34 KiB) Przejrzano 2832 razy
100_2375-tr.list.jpg
100_2375-tr.list.jpg (75.61 KiB) Przejrzano 2832 razy
100_2376-tr.list.jpg
100_2376-tr.list.jpg (55.61 KiB) Przejrzano 2832 razy
100_2379-tr.list.jpg
100_2379-tr.list.jpg (28.87 KiB) Przejrzano 2832 razy
Awatar użytkownika
kwis
Posty: 492
Rejestracja: sob sty 23, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Płock

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: kwis » pn kwie 08, 2013 10:00 pm

Moc jest w mieszkańcach Płocka.

Organizatorem wyprawy „W poszukiwaniu mocy” jest Fundacja Promocji Rekreacji KiM.
Artur Michalski wypłynął kajakiem z Krakowa 3 kwietnia, późnym wieczorem dnia 7 kwietnia przypłynął do Płocka.
Rankiem 08 kwietnia blisko godzinne spotkanie z Arturem Michalskim który płynie "W Poszukiwaniu Mocy" aż do Gdańska odbyło się w płockiej TAWERNIE.

Wróci do Płocka po zakończeniu rejsu, bo w naszym mieście spotkał ludzi którym bliska jest rzeka Wisła. W płocczanach jest wielka moc, którą należy wykorzystać w dobrej sprawie. Wróci do Płocka by tę moc podtrzymać na dłużej - mówił kajakarz.
Załączniki
1.jpg
1.jpg (67.19 KiB) Przejrzano 2825 razy
2.jpg
2.jpg (68.6 KiB) Przejrzano 2825 razy
3.jpg
3.jpg (84.29 KiB) Przejrzano 2825 razy
4.jpg
4.jpg (77.71 KiB) Przejrzano 2825 razy
5.jpg
5.jpg (86.13 KiB) Przejrzano 2825 razy
6.jpg
6.jpg (209.01 KiB) Przejrzano 2825 razy
7.jpg
7.jpg (192.75 KiB) Przejrzano 2825 razy
8.jpg
8.jpg (77.04 KiB) Przejrzano 2825 razy
9.jpg
9.jpg (139.19 KiB) Przejrzano 2825 razy
10.jpg
10.jpg (149.54 KiB) Przejrzano 2825 razy
11.jpg
11.jpg (117.42 KiB) Przejrzano 2825 razy
12.jpg
12.jpg (81.19 KiB) Przejrzano 2825 razy
13.jpg
13.jpg (80.22 KiB) Przejrzano 2825 razy
14.jpg
14.jpg (51.53 KiB) Przejrzano 2825 razy
15.jpg
15.jpg (221.48 KiB) Przejrzano 2825 razy
Awatar użytkownika
bobola
Stowarzyszenie
Posty: 2475
Rejestracja: sob lis 14, 2009 11:30 am
Lokalizacja: Płock

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: bobola » wt kwie 09, 2013 11:15 am

Czas pokazać dwustronny list Tradytora: awers po polsku, rewers w wersji angielskiej, gdyby list trafił do rąk obcokrajowca.
Załączniki
Scan.list do butelki-tr.jpg
Scan.list do butelki-tr.jpg (113.36 KiB) Przejrzano 2817 razy
Scan.list do butelki.'tr.jpg
Scan.list do butelki.'tr.jpg (117.69 KiB) Przejrzano 2817 razy
Awatar użytkownika
kwis
Posty: 492
Rejestracja: sob sty 23, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Płock

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: kwis » wt kwie 09, 2013 6:34 pm

w trakcie remanentu znalazłem jeszcze kilka zdjęć z poszukiwania mocy.
Załączniki
21.jpg
21.jpg (1.16 MiB) Przejrzano 2810 razy
22.jpg
22.jpg (1.27 MiB) Przejrzano 2810 razy
24.jpg
24.jpg (1.42 MiB) Przejrzano 2810 razy
25.jpg
25.jpg (1.27 MiB) Przejrzano 2810 razy
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1360
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: UBOOT » wt kwie 09, 2013 8:17 pm

List od Tradytora super, tylko zabrakło podpisu Majsterka :(

Poniżej relacja ze spotkania.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GdsKWEWgO18[/youtube]
Awatar użytkownika
bobola
Stowarzyszenie
Posty: 2475
Rejestracja: sob lis 14, 2009 11:30 am
Lokalizacja: Płock

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: bobola » śr kwie 10, 2013 10:21 am

Majsterek podpisał obie wersje listu, który trafił do butelki, natomiast egzemplarze archiwalne podpisał tylko "po polsku" :)
Film jest :ok:
Awatar użytkownika
kwis
Posty: 492
Rejestracja: sob sty 23, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Płock

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: kwis » śr kwie 10, 2013 12:34 pm

W butelce znalazła się informacja o dawnej płockiej przystani - Dworzec wodny
Załączniki
plakat.jpg
plakat.jpg (264.12 KiB) Przejrzano 2801 razy
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1360
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: UBOOT » pt maja 10, 2013 3:23 pm

Po blisko dwóch tygodniach dryfowania po Bałtyku, nasza butelka z listami została odnaleziona w miejscowości Jantarnyj-ros. Янтарный (Amber to angielska :) wersja) w okolicach Kaliningradu. Znalazcy naszej butelki, wyjęli już listy i je czytają! Jesteśmy niesamowicie szczęśliwy, że nasze przesłanie dotarło do innych krajów
Jeden z njabardziej rzucających się listów na zdjęciu, to nasz z Tradytora :)

Wiadomość od znalazców:

Здравствуйте дорогие участники сообщества! 24 апреля 2013 года воды Балтики принесли ваши послания в посёлок Янтарный (Калининградская область). Мы будем рады добавить весточку к этому письму. Благодарим вас за пожелания и вам всего наилучшего!!!
Załączniki
944422_476968152372149_1824319626_n.jpg
944422_476968152372149_1824319626_n.jpg (41.85 KiB) Przejrzano 2787 razy
941036_476968189038812_1154530333_n.jpg
941036_476968189038812_1154530333_n.jpg (53.22 KiB) Przejrzano 2787 razy
942777_476968192372145_843742473_n.jpg
942777_476968192372145_843742473_n.jpg (52 KiB) Przejrzano 2787 razy
7813_476968182372146_1984377560_n.jpg
7813_476968182372146_1984377560_n.jpg (55.83 KiB) Przejrzano 2787 razy
Awatar użytkownika
bobola
Stowarzyszenie
Posty: 2475
Rejestracja: sob lis 14, 2009 11:30 am
Lokalizacja: Płock

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: bobola » sob maja 11, 2013 11:57 am

Cieszy wiadomość, że butelka już wylądowała w pięknym miejscu plaża, wysoki brzeg i została odnaleziona przez obcokrajowców. :radocha:
Już mocno zardzewiałem ze swoim rosyjskim ale przetłumaczyłem list znalazców z Bursztynowa :mruga:
"Witajcie drodzy uczestnicy (członkowie) stowarzyszenia! 24 kwietnia 2013 roku wody Bałtyku przyniosły wasze listy do osady Jantarny w obwodzie Kaliningradzkim. My będziemy zadowoleni (tutaj brak jasności czym będą zadowoleni? jak uzupełnią ten list? ale raczej ucieszą się gdy my odpowiemy na list). Jesteśmy wam wdzięczni za życzenia i wam wszystkiego najlepszego."
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1360
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: UBOOT » pt lis 08, 2013 8:28 pm

Pamiętacie śmiałka, który wyruszył kajakiem z Krakowa do Gdańska????

W śnieżyce i w deszcz, w wichurę i słońce, wiosłował przez 9 dni, aby po drodze zbierać listy i przesłania do butelki, którą na zakończenie podróży wrzucił do Bałtyku. Tym śmiałkiem był niezłomny Artur Michalski, który promując niezwykle szlachetną akcję- wyprawę dla ludzi niepełnosprawnych ,,W poszukiwaniu MOCY” , przepłynął 1000 (!!!) kilometrów królową polskich rzek- Wisłą.

Nasze miasto leżało na trasie podróży Artura. Dzięki inicjatywie mieszkańców naszego grodu, powstał spontaniczny projekt, który miał na celu promocję akcji oraz idei, z którą płynął podróżnik. Nasz, płocki etap nazwaliśmy ,,Płock – miasto pełne MOCY” . W poniedziałkowy poranek, do Restauracji Tawerna, przybyła niezliczona rzesza płocczan ze swoimi listami. Nasz kajakarz nie krył zaskoczenia oraz wzruszenia. Podróż Artura śledziły i relacjonowały największe stacje telewizyjne oraz gazety, dzięki którym byliśmy na bieżąco. Dopingowaliśmy mu i byliśmy pewni, że się uda. Dziś, po ponad pół roku, od tamtego wydarzenia, Artur z wielkim sentymentem wspomina nasz płocki etap. W rozmowach często powtarza, że nigdzie nie otrzymał tyle wsparcia co u nas, w Płocku i że na pewno jeszcze do nas wróci.

Szanowni Państwo,
mam przyjemność zaprosić Was, na spotkanie z podróżnikiem, sportowcem Arturem Michalskim, który 15 listopada 2013 roku, o godzinie 17.00, w Restauracji Tawerna ul. Rybaki 1, podsumuje swój projekt oraz opowie nam, zarówno o samej wyprawie ,,W poszukiwaniu MOCY”, jak i swoich planach na przyszłość.
Wśród uczestników zostanie rozlosowana pamiątkowa koszulka polskich parakajakarzy.

Serdecznie zapraszamy!!!


Stowarzyszenie TRADYTOR oraz Restauracja TAWERNA
Załączniki
LWB.jpg
LWB.jpg (158.83 KiB) Przejrzano 2764 razy
Awatar użytkownika
kwis
Posty: 492
Rejestracja: sob sty 23, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Płock

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: kwis » sob lis 16, 2013 11:47 pm

Podsumowanie - 15 listopada 2013 r. Tawerna, Płock
Załączniki
1461252_541536652596319_177247060_n.jpg
1461252_541536652596319_177247060_n.jpg (66.01 KiB) Przejrzano 2751 razy
560126_541541362595848_1352521361_n.jpg
560126_541541362595848_1352521361_n.jpg (53.62 KiB) Przejrzano 2751 razy
1454550_541540912595893_1632885556_n.jpg
1454550_541540912595893_1632885556_n.jpg (74.56 KiB) Przejrzano 2751 razy
1393289_541539712596013_1418291993_n.jpg
1393289_541539712596013_1418291993_n.jpg (55.95 KiB) Przejrzano 2751 razy
Awatar użytkownika
UBOOT
Moderator globalny - Stowarzyszenie
Posty: 1360
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Płock-Mańkowo
Kontakt:

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: UBOOT » ndz lis 17, 2013 12:42 pm

i ode mnie kilka fotek.
Załączniki
1398827_541527455930572_1103646317_o.jpg
1398827_541527455930572_1103646317_o.jpg (41.51 KiB) Przejrzano 2743 razy
DSCF4860.JPG
DSCF4860.JPG (221.69 KiB) Przejrzano 2743 razy
1403410_541537199262931_766206274_o.jpg
1403410_541537199262931_766206274_o.jpg (60.13 KiB) Przejrzano 2743 razy
IMG_0074.JPG
IMG_0074.JPG (271.57 KiB) Przejrzano 2743 razy
IMG_0092.JPG
IMG_0092.JPG (272.83 KiB) Przejrzano 2743 razy
IMG_0143.JPG
IMG_0143.JPG (207.45 KiB) Przejrzano 2743 razy
IMG_0171.JPG
IMG_0171.JPG (213.21 KiB) Przejrzano 2743 razy
Awatar użytkownika
kwis
Posty: 492
Rejestracja: sob sty 23, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Płock

Re: Projekt "List w butelce"- TRADYTOR koordynuje w Płocku

Postautor: kwis » ndz lis 17, 2013 1:08 pm

Jeszcze kilka zdjęć i komentarz Towarzystwa Przyjaciół Płocka

http://tpp.plocman.pl/?p=712
Załączniki
DSC03665.JPG
DSC03665.JPG (234.4 KiB) Przejrzano 2742 razy
DSC03722.JPG
DSC03722.JPG (147.57 KiB) Przejrzano 2742 razy
DSC03687.JPG
DSC03687.JPG (143.76 KiB) Przejrzano 2742 razy
DSC03641.JPG
DSC03641.JPG (147.48 KiB) Przejrzano 2742 razy
DSC03652.JPG
DSC03652.JPG (161.35 KiB) Przejrzano 2742 razy
DSC03668.JPG
DSC03668.JPG (166.56 KiB) Przejrzano 2742 razy
DSC03643.JPG
DSC03643.JPG (211.28 KiB) Przejrzano 2742 razy
DSC03728.JPG
DSC03728.JPG (170.7 KiB) Przejrzano 2742 razy

Wróć do „Stowarzyszenie TRADYTOR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości