Drodzy użytkownicy

Doceniamy zaangażowanie tak wielu z Was w redagowanie i rozwijanie zasobu wiedzy zgromadzonej na naszym forum. Korzystanie z tego zbioru historii, wspomnień, opisów, fotografii jest jednak możliwe tylko pod warunkiem opłacenia należności za utrzymanie serwera na którym gromadzone są dane. Zwracamy się do Was z prośbą o drobne nawet wpłaty, które pozwolą nam utrzymać i rozwijać witrynę. Wtedy będziemy mogli dalej wspólnie cieszyć się z odkrywania naszej ojczyzny, a na pewno nie zabraknie miejsca na przechowywanie kolejnych informacji.

Jeśli uznacie za słuszne wesprzeć forum wpłatą wg własnego uznania i możliwości, będziemy jako administratorzy forum i strony internetowej bardzo wdzięczni.
Informacje niezbędne do dokonania płatności:

Odbiorca: Stowarzyszenie TRADYTOR
Nr konta: 68 2130 0004 2001 0554 6429 0001
Tytuł płatności: Składka na serwer

Z góry dziękujemy i zachęcamy do aktywnego korzystania z naszej wspólnej kopalni wiedzy.

Mostek pod miejscowością Olsztynek (pow. olsztyński).

Moderatorzy: UBOOT, zbyszekg9

WERTTREW

Mostek pod miejscowością Olsztynek (pow. olsztyński).

Postautor: WERTTREW » śr wrz 16, 2009 2:45 pm

"Taki tam", ale ja go bardzo lubię. Lubię od mego pierwszego przez niego przejazdu, czyli od 1999 roku. Most mimo kilku "ubytków" trzyma się nieźle i przez lata opiera się zmianom i modernizacjom. Może dlatego, że stanowi przeprawę nad torami kolejowymi dla bardzo n-rzędnej (w zasadzie polno-leśnej) drogi.
W najgorszym stanie jest przejście pomiędzy brukiem samego mostu, a piaszczystą drogą - różnica poziomów, powodująca obluzowywanie i wypadanie brukowych kamieni. Mam nadzieję, że ktoś wpadnie na pomysł by to naprawić. Oby tylko nie wylał wszystkiego asfaltem ... !
Jeszcze jedno: intryguje mnie ten symbol umieszczony na boku mostu. kompletnie nie wiem co oznacza? Może ktoś z Was ma jakiś pomysł?

Poniżej garść zdjęć
Ja wiem, że są inne, ładniejsze, ciekawsze, większe i totalnie "naj" mosty i mostki, ale nie krzyczcie na mnie za ten wątek. Mnie się ten mostek akurat podoba i już. :ok:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Mosty/wiadukty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość